Katılım Koşulları

Katılım Koşulları

RVT İNDİRENLERE ÖZEL ÇEKİLİŞ KATILIM KOŞULLARI

* Borusan Mannesmann ürünlerine ait .rvt dökümanlarını indirenler arasında 20.01.2021 – 28.02.2021 tarihleri arasında düzenlenen çekiliş BORUSAN MANNESMANN BORU SANAYI VE TICARET A.Ş. tarafından Borusan Mannesmann Resmi İnternet sayfası www.borusanmannesmann.com’da düzenlenmektedir.

* Katılımcıların, çekilişlerde/yarışmalarda yer almak için rvt dosyasının indirilme butonuna tıklanması sonrasında açılan formu eksiksiz doldurması gerekmektedir.

* Kurallardan herhangi birini gerçekleştirmemiş olan kullanıcıların katılımları geçersiz olacaktır.

* Borusan Mannesmann, çekiliş/yarışma şartlarında düzenleme, ekleme/çıkarma, erteleme ve iptal etme hakkını daima saklı tutar.

* Katılımcıların herhangi bir itiraz hakkı bulunmamaktadır.

* Kazanan katılımcılar; adres, isim ve telefon numarası bilgilerini hediyelerinin sorunsuz ulaşması için doğru ve eksiksiz paylaşmakla yükümlüdür.

* Katılımcılar, Borusan Mannesmann’ın kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınır ve süreye bağlı olmadığı kendi rızaları ile kabul etmişlerdir.

* Bu yarışmalarımız ödül tutarının düşük olmasından dolayı Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütmektedir.

* Yarışmaya/Çekilişe katılan tüm kullanıcılar, "Borusan Mannesmann Yarışma/Çekiliş Katılım Şartları” kurallarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.


* Katılımcılar arasından rastgele çekilişle seçilecek 1 (bir)  kişi kazanan olarak 05.03.2021 tarihinde www.borusanmannesmann.com websitesinin “Haberler” kısmında açıklanacaktır. 


* Kazanılan ürünün kişisel beğeniye uymaması vb. keyfi gerekçeler ile çekiliş sonucunda kazanılan ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir.


* Yarışma/Çekiliş tanınan süre içerisinde gerçekleştirilecek ve bu zaman dilimi dışında kalan katılımlar kabul edilmeyecektir.


* Çekilişe katılan tüm takipçiler katılımları ile bu şartları ve kuralları eksiksiz olarak okuduğunu, anladığını ve çekilişle ilgili kuralları kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.