KARİYER

BORUSANLI OLMAK

Borusan Boru, bütün Borusan şirketleri gibi, en değerli sermayesini insan kaynakları olarak kabul etmektedir. Bu nedenle de, çalışma arkadaşlarımıza, mutlu olacakları, mesleki ve insani açılardan kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı birinci hedefimiz olarak görüyoruz.

İnsan potansiyelinin sınırı yoktur. Başarı, beraberinde daha iyisini yapma arzusu getirir. Sizi; "Hep bir adım önde" olma prensibiyle insanı her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan, samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.

Selim Aslan - #BorusanMannesmannlıyım

Borusan Boru’lular bireysel inisiyatif ve sorumluluk alarak kendini geliştirir ve çevresindekileri motive eder. İş yaşamındaki disiplin ve özverisinin yanı sıra kültür, sanat ve eğitim alanlarında topluma katkıda bulunmayı amaçlar.

 

Hüsamettin Dinçeli - #BorusanMannesmannlıyım

Borusan Boru'lular kendilerini geliştirirken global bir şirkette çalışmanın getirisi olarak Talent Gate uygulaması ile yurtdışı tesislerimizde kısa ve uzun dönem olmak üzere çalışma imkanı bulur, yeni deneyimleri uluslararası alanda ve yerinde öğrenme ve öğretme imkanı sağlarlar.