KARİYER

BORUSAN BORU'DA KARİYER

Borusan Boru’da eğitim ve gelişim; stratejik bilgi yönetimi, performans yönetimi ve çalışan gelişimine odaklanıyoruz. Çalışanlarımızın doğru işi yapmaları ve yaptıkları işte en iyi olmaları için sınırsız eğitim ve gelişim imkânı sunuyoruz. Borusan Akademi kapsamında oluşturulan bireysel gelişim planları doğrultusunda, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine, bilgi, beceri ve yetkinliklerini zenginleştirmelerine ve kazanımlarını iş sonuçlarına yansıtmalarına yardımcı oluyor, bu doğrultuda çalışanlarımızın hep bir adım önde olacağına inanıyoruz.

İşe alım ve oryantasyon
İşe alım ve oryantasyon

İşe alım süreçlerimizde adaylarımızı 'doğru işe doğru insan' prensibiyle değerlendiririz. Oryantasyon süresince 'buddy'lik sistemi ile yeni işe başlayan arkadaşlarımızın hızlı ve rahat adapte olmalarını sağlarız.

Ücret politikası
Ücret politikası

Çalışanlarımıza piyasa ile kıyaslama çalışmaları yaparak ilgili iş grupları ve seviyelerine göre temel bir maaş politikası sağlar ve çalışan ücretlerini 12 brüt maaş olarak öderiz.

Keyifli bir iş ortamı
Keyifli bir iş ortamı

Çalışanlarımızın iş verimlilikleri, güvenlikleri ve konforları için gereken tüm kaynakları ve destekleyici çalışma ortamını sağlarız. Çalışma alanlarına ulaşım için servis imkânı sunarız.

Bu işte bi' eşitlik var
Bu işte bi' eşitlik var

İşe alım ve yerleştirme sürecinde dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin iş başvurularında fırsat eşitliği sağlarız. Borusan Eşittir diyerek yeni projelerle daha eşitlikçi bir iş ortamı için çalışırız ve toplumsal eşitliğin gelişmesi için inisiyatif alırız. Bu nedenle annelik iznine ek olarak yeni baba olan çalışanlarımız için Babalık İzni uygulamamız bulunuyor. 

Esnek çalışma imkanı
Esnek çalışma imkanı

Yüksek motivasyon ve verimli çalışma koşulları için çalışanlarımıza esnek çalışma saatleri ve uzaktan çalışma imkânı sunuyoruz.

Gelişim fırsatları
Gelişim fırsatları

Borusan Boru’da başarımızın sırrı, her bir çalışanın yetkinliklerini geliştirerek hem çalışanlarımızı hem de işimizin sürekli gelişmesini sağlamak. 360° yetkinlik değerlendirme sistemi ve performans odaklı yaklaşımımızla gelişim planlarını takip eder, TechStation ile çalışanlarımızın teknik eğitim ve gelişimlerini online olarak planlarız.

Sağlıklı çalışan
Sağlıklı çalışan

Çalışanlarımızın sağlıkları bizim için çok önemli. Çalışanlarımıza sağlıklı ve fit kalmalarını sağlamak için özel sağlık sigortasından B-Gym spor salonlarına ve fitness programlarına kadar çeşitli sağlık hizmetleri sunuyor ayrıca Borusan Spor Kulübü ile sporu eğlence ile buluşturuyoruz.

Güvenli iş yeri
Güvenli iş yeri

'0 iş kazası' hedefimizle ofislerimizde ve üretim tesislerimizde her koşulda önceliğimiz İş Sağlığı ve Güvenliği.

Global bir şirkette çalışmak
Global bir şirkette çalışmak

Çalışanlarımıza İtalya ve Amerika’da yer alan ofis ve fabrikalarımızda çalışma imkânı sağlıyor, yetkinliklerini geliştirmek için Talent Gate programı ile süreli rotasyonlarla yurtdışına gidip gelme fırsatı tanıyoruz.

Emeklilik faydaları
Emeklilik faydaları

Tüm Borusan Grubu’nda olduğu gibi çalışanlarımıza, eşlerine ve 18 yaşını doldurmuş çocuklarına özel grup emeklilik planından faydalanma imkânı veriyor ve gelecekleri için her zaman destek olmaya çalışıyoruz.

Prim
Prim

Performans yönetim sistemi ile entegre çalışan değerlendirme programımızla çalışanlarımızı yıllık performansları doğrultusunda ödüllendiriyoruz.

Yıllık izin
Yıllık izin

Çalışanlarımıza sevdikleriyle vakit geçirmeleri ve yenilenmeleri için her yıl 18 iş günü izin hakkı veririz.

Okyanus Gönüllüleri
Okyanus Gönüllüleri

Borusan Grubu inisiyatiflerinden Okyanus Platformu ile çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini toplumsal sosyal sorumluluk projelerinde gönüllülük yaklaşımıyla kullanmalarını teşvik eder, eğitim, kültür-sanat, çevre ve insan hakları konularında etkili çözümler üretmeleri konusunda destek oluruz.

Eğlence
Eğlence

Daha iyisi için beraber çalıştığımız arkadaşlarımızla başarılarımızı kutlamak ve eğlenmek bizim için önemli. BoruFun kapsamında gerçekleştirilen sosyal aktivitelerle kültür sanat alanında birçok etkinliğe indirimli fiyatlarla birlikte katılırız. Genel Merkez binamızda bulunan B-Play’de düzenlediğimiz iç etkinliklerde sinema, müzik ve konsol oyunlarıyla günün yorgunluğunu atarız.